рејтинг: 9.4/10
Оценка на корисникот: 9.9/10
(27 гласови)

Содржина

The movie depicts a love story in a students campus where the feelings, love, and humor are interlaced with each-other.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Пред полноќ (2013)

  image
  Џеси и Селин најпрво се запознаа на дваесет и кусур години во филмот „Пред изгрејсонце“, повторно се соединија на триесет и кусур години во филмот „Пред...
 • Светлина помеѓу океаните (2016)

  image
  Филмот е работен според истоимениот бестселер на Њујорк Тајмс. По четири години борба на западниот фронт, Том Шерборн се враќа во Австралија и почнува да работи...
 • Повеќе од должност (2001)

  image
  Двајца полицајци, партнери и најдобри пријатели, одговараат на пријава за семејно насилство, но едниот случајно тешко го повредува другиот. Нивните колеги...
 • Животот нема правила (1999)

  image
  Хомер е сираче во Сент Клод, Мејн. Тој никогаш не бил посвоен, па му станал миленик на директорот на сиропиталиштето, д-р Ларч, кој на Хомер му го пренесува сето...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.