рејтинг: 9.1/10
Оценка на корисникот: 10/10
(3 гласови)

Слики

Gjeneral gramafoni

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Со два ума (2012)

  image
  Били има сè, прекрасен дом, згоден сопруг и две прекрасни деца. Но, нејзиниот живот постојано се менува кога таа ја прифаќа посмртната желба на мајка си, да се...
 • Седма кроника (1996)

  image
  Главни лик филма Бјегунац осуѓен је из политичких разлога на темељу исконструираног "вербалнога деликта" и заточен у окрутноме казненом логору на Голом отоку....
 • Добра мајка (2021)

  image
  Нора, чистачка во своите педесетти години, се грижи за своето мало семејство во станбена населба во северниот дел на Марсеј. Таа е загрижена за нејзиниот внук...
 • Pylli i lirisë (1976)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.