СЕРИИ

 • Срце на дланка

  сабота

  11.2.23

  21:00

  Срце на дланка

  Srce na dlanka

  Емисија која раскажува приказни за лица кои имаат потреба од помош, за лица кои се наоѓаат во тешка ситуација и имаат потреба некој да ги слушне и да им помогне.

 • Срце на дланка

  недела

  12.2.23

  15:45

  Срце на дланка

  Srce na dlanka

  Емисија која раскажува приказни за лица кои имаат потреба од помош, за лица кои се наоѓаат во тешка ситуација и имаат потреба некој да ги слушне и да им помогне.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.