рејтинг: 7.8/10
Оценка на корисникот: 9.2/10
(9 гласови)

Содржина

Една жена е осомничена за убиство по смртта на нејзиниот сопруг; нивниот полуслеп син се соочува со морална дилема како главен сведок.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.