рејтинг: 8.6/10
Оценка на корисникот: 10/10
(15 гласови)

Содржина

A drama about the road of albanians for their country's independence.

Слики

Nëntori i dytë

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.