Содржина

Fanni has had enough of money and Anna has had enough of pigs. Fanni leaves the city and her pearls behind, while Anna is stuck wearing muddy overalls. When they finally cross paths, they embark on a punk adventure towards Marxist liberty.

Слики

Солдат ЖанетСолдат ЖанетСолдат Жанет

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Капитал (2016)

  image
  Вишата инвестициска банкарка Наоми Бишоп (Ана Ган) се бори за да напредува на корпоративната скала во една компанија на Волстрит. Таа работи на една контроверзна...
 • Оригинал фалсификата (1991)

  image
  Павле, Стојан и Драгиша, три ратна друга непосредно након завршетка рата заузимају различите положаје у свом месту. Павле, ратни политички комесар, предаје деци у...
 • Сосема лично (2009)

  image
  Валтер ја загуби сестра си, Линда го загуби сопругот а две семејства се уништени. Секој од нив бара начин да се справи со болката на патот меѓу загубата и љубовта...
 • Приказни од костеновата шума (2019)

  image
  Пред многу години, некаде во далечна земја, си живееле еден постар маж и жена. На старицата ѝ се слошило и умрела, а старецот, скржав столар, останал сам....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.