рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 8/10
(32 гласови)

Содржина

Вистинска приказна за дедото, кој ќе биде изненаден кога ќе треба да се грижи за својата сакана внука. Но мајката на нејзиниот татко ќе покрене парница за таа да го добие старателството. Девојчето ќе се најден во вкрстен оган. Двете семејства имаат добри намери, но ќе се борат според сопствените убедувања и наскоро ќе се соочат со своите ќувства за верата, простувањето и разбирањето.

Слики

Црно или белоЦрно или бело

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Интервенција (2007)

  image
  Марк, порно ѕвезда која станува продуцент, е зависен од алкохол, дрога, коцка и секс. Џо е новозеландски комичар кој има проблеми со алкохолот, а Сара е поранешна...
 • Пуштете го (2020)

  image
  Дајан Лејн, номинирана за Оскар, и Кевин Костнер, добитник на Оскар, играат заедно во овој трилер кој се одвива во 60-тите како пензионираниот шериф Џорџ Блеклиџ...
 • Солдат Жанет (2013)

  image
  Fanni has had enough of money and Anna has had enough of pigs. Fanni leaves the city and her pearls behind, while Anna is stuck wearing muddy overalls. When they...
 • Aus Liebe zu dir (2012)

  image
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.