Серии Страница 1

 • Симпсонови

  сабота

  24.2.24

  22:55

  Симпсонови

  The Simpsons (1989)

  Тридесет година у будуќности, Барт се тешко носи са разводом, Лиса се бори са својим браком са Милхаусом, а Марџ је досадило да закопава Хомерове клонове.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  01:10

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2011)

  Шелдон и Ејми полудуваат обидувајќи се да дознаат каков “совршен подарок“ им купиле Пени и Ленард за свадбата. Раџ одлучува дека сака да се смири и го замолува татко му да му среди договорен брак.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  01:40

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Животот на Хауард и Бернадет се компликува кога Стјуар т почнува да ја носи новата девојка дома; Пени и Ленард зборуваат за создавање ново семејство, додека Раџ размислува за договорен брак.

 • Полицајке из Л. А.

  недела

  25.2.24

  01:55

  Полицајке из Л. А.

  L.A.'s Finest (2019)

  Серија је спин-оф серијала филмова Бад Боyс, са сличним синопсисом: пратиќе несвакидашњи полицијски тандем у борби против најопаснијих криминалаца. С тим да ќе тандем овај пут чинити Габријел Јунион и Џесика Алба, а...

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  02:00

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Кога Шелдон не сака да каже никому зошто никогаш не ја спомнал Там, неговата најдобра другарка од детството, Ленард ги презема работите во свои раце. Бернадет и Пени ја водат на вечера свршеницата на Раџ, Ану.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  02:20

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Кога Ејми нема време да работи на супер-асиметрија, Шелдон оди далеку за да се осигури дека таа е способна да работи со него дури и кога тоа значи дека случајно ѝ ја саботира кариерата во текот на процесот.

 • Полицајке из Л. А.

  недела

  25.2.24

  02:40

  Полицајке из Л. А.

  L.A.'s Finest (2019)

  Серија је спин-оф серијала филмова Бад Боyс, са сличним синопсисом: пратиќе несвакидашњи полицијски тандем у борби против најопаснијих криминалаца. С тим да ќе тандем овај пут чинити Габријел Јунион и Џесика Алба, а...

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  02:45

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Кога Хауард се маскира како Шелдон за Ноќта на вештерките, Шелдон бара одмазда на забавата за Ноќта на вештерките кај Ленард и Пени. Ленард е шокиран зашто Пени не се сеќава на нивниот прв бакнеж.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  03:05

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Ленард е фатен во теснец кога се дознава дека тој е одговорен за распределувањето на вишокот пари од грантот. Бернадет ја претвора детската куќичка за играње во дворот во скривалиште од нејзиниот сопруг и децата.

 • Полицајке из Л. А.

  недела

  25.2.24

  03:25

  Полицајке из Л. А.

  L.A.'s Finest (2019)

  Серија је спин-оф серијала филмова Бад Боyс, са сличним синопсисом: пратиќе несвакидашњи полицијски тандем у борби против најопаснијих криминалаца. С тим да ќе тандем овај пут чинити Габријел Јунион и Џесика Алба, а...

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  03:30

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Шелдон се обидува да се поврзе со таткото на Ејми. Но кога Хауард го брка г. Фаулер со своите магични трикови, Шелдон нема избор освен да се поврзе со г. Фаулер. Раџ и Ану се обидуваат да остварат физички контакт.

 • Теоријата за Големата експлозија

  недела

  25.2.24

  03:55

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2007)

  Шелдон и Ејми се разочарани кога од руска статија дознаваат дека супер-асиметријата веќе е откриена и прогласена за невистинита.

 • Помлада

  недела

  25.2.24

  04:00

  Помлада

  Younger (2015)

  Самохрана мајка Лиза Миллер (Суттон Фостер) налази на прекретници живота након што ју је супруг оставио због друге жене и прокоцкао њихову имовину. Лиза се након 15 година паузе поновно налази на тржишту рада и...

 • Xена: Принцеза ратница

  недела

  25.2.24

  04:00

  Xена: Принцеза ратница

  Xena: Warrior Princess (1998)

  Xена се удружује с грчким војником у покушају да наведе Цесарове римске војске да се меѓусобно боре.

 • Полицајке из Л. А.

  недела

  25.2.24

  04:10

  Полицајке из Л. А.

  L.A.'s Finest (2019)

  Серија је спин-оф серијала филмова Бад Боyс, са сличним синопсисом: пратиќе несвакидашњи полицијски тандем у борби против најопаснијих криминалаца. С тим да ќе тандем овај пут чинити Габријел Јунион и Џесика Алба, а...

Почеток « 1 2 3 ... 30 31 32 » Крајот
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.