Серии Страница 1

 • Светот на Биби

  петок

  12.4.24

  19:00

  Светот на Биби

  Svetot na Bibi

  Едукативната анимирана програма „Светот на Биби“, сказни, цртани филмови, песнички.

 • 7 минути

  петок

  12.4.24

  19:12

  7 минути

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

 • 7 минути

  сабота

  13.4.24

  02:12

  7 минути

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

 • Karambol

  сабота

  13.4.24

  08:00

  Karambol

  Karambol

  Едукативно забавна емисија.

 • 7 минути здравје

  сабота

  13.4.24

  09:40

  7 минути здравје

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

 • Енциклопедија за деца

  сабота

  13.4.24

  10:01

  Енциклопедија за деца

  Enciklopedija za deca

  Детска програма на МРТ.

 • Дајте музика

  сабота

  13.4.24

  10:30

  Дајте музика

  Dajte muzika

  Маалото „Дајте музика“ е окупирано од нова генерација. Најпознатото катче повторно исполнето со детски џагор, песни, најискрени насмевки, креативни палавштини.

 • Бумеранг

  сабота

  13.4.24

  13:35

  Бумеранг

  Bumerang

 • Светот на Биби

  сабота

  13.4.24

  19:00

  Светот на Биби

  Svetot na Bibi

  Едукативната анимирана програма „Светот на Биби“, сказни, цртани филмови, песнички.

 • 7 минути

  недела

  14.4.24

  04:33

  7 минути

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

 • Бумеранг

  недела

  14.4.24

  06:05

  Бумеранг

  Bumerang

 • Светот на Биби

  недела

  14.4.24

  07:00

  Светот на Биби

  Svetot na Bibi

  Едукативната анимирана програма „Светот на Биби“, сказни, цртани филмови, песнички.

 • Karambol

  недела

  14.4.24

  11:00

  Karambol

  Karambol

  Едукативно забавна емисија.

 • 7 минути здравје

  недела

  14.4.24

  11:50

  7 минути здравје

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

 • Светот на тишината

  недела

  14.4.24

  12:00

  Светот на тишината

  Svetot na tišinata

  Информатина емисија пред се за луѓето во светот на тишината. Знаковниот јазик , треба да биде дел од нашето секојдневие.

Почеток « 1 2 3 » Крајот
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.