Оценка на корисникот: 9.7/10
(9 гласови)

Маалото „Дајте музика“ е окупирано од нова генерација. Најпознатото катче повторно исполнето со детски џагор, песни, најискрени насмевки, креативни палавштини.

Се прикажува на каналите:

MRT 5  MRT1  

Следна епизода:

денес
09:10
ДАЈТЕ МУЗИКА
денес
09:40
ДАЈТЕ МУЗИКА
денес
21:10
ДАЈТЕ МУЗИКА
денес
21:40
ДАЈТЕ МУЗИКА
Утре
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
Утре
12:25
Дајте музика, Еп. 18, играна серија ®
Утре
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
вторник
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
вторник
12:25
Дајте музика, Еп. 19, играна серија ®
вторник
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
среда
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
среда
12:25
Дајте музика, Еп. 20, играна серија ®
среда
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
четврток
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
четврток
12:20
Дајте музика, Еп. 21, играна серија ®
четврток
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
3.6.23
09:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
3.6.23
09:45
ДАЈТЕ МУЗИКА
3.6.23
10:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
3.6.23
21:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
3.6.23
21:45
ДАЈТЕ МУЗИКА
3.6.23
22:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
4.6.23
09:10
ДАЈТЕ МУЗИКА
4.6.23
09:40
ДАЈТЕ МУЗИКА
4.6.23
21:10
ДАЈТЕ МУЗИКА
4.6.23
21:40
ДАЈТЕ МУЗИКА
5.6.23
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
5.6.23
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
6.6.23
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
6.6.23
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
7.6.23
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
7.6.23
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
8.6.23
07:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
8.6.23
19:35
ДАЈТЕ МУЗИКА
10.6.23
09:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
10.6.23
09:45
ДАЈТЕ МУЗИКА
10.6.23
10:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
10.6.23
21:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
10.6.23
21:45
ДАЈТЕ МУЗИКА
10.6.23
22:15
ДАЈТЕ МУЗИКА
11.6.23
09:10
ДАЈТЕ МУЗИКА
11.6.23
09:40
ДАЈТЕ МУЗИКА
11.6.23
21:10
ДАЈТЕ МУЗИКА
11.6.23
21:40
ДАЈТЕ МУЗИКА
ПРЕПОРАКИ
 • Ѕвезди и приказни

  image
  Детска забавна емисија која информира, едуцира, раскажува и прераскажува за минатите времиња. За деца и родители, препуштете се на волшебните патувања во светот...
 • 5+ Фамилија (2014)

  image
  Нова сезона од омилена детска серија „5+ Фамилија“.
 • Помагачот

  image
  Емисија каде Помагачот оди во градинка да биде воспитувач. Оној кој ќе ги научи на добрина, емпатија, социјализација и ред други важни а за жал запоставени...
 • Умни глави

  image
  Едукативна серија за деца, во која деца глумат семејство и со забава ги учат децата на многу работи.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.