Мобилна апликација

Преземете ја мобилната апликација за мобилни уреди Android, Apple или Huawei и следете ја омилената ТВ програма на вашиот мобилен телефон бесплатно.

Google PlayApple store App gallery
mobile_app
ТВ НОВОСТИ
 • news

  Повик на Друштвото на филмски работници на Македонија за прием на нови членови

  Друштвото на филмски работници на Македонија објавува повик за прием на нови членови во секциите режија; продукција; камера; сценографија, костимографија и шминка; тон и монтажа; анимиран филм, а годинава прв пат ќе...

  МКД.мкпред 18 часа
 • news

  В понеделник „Ежето Снеже“ во Театарот за деца и младинци

  В понеделник, 12 декември, во Театарот за деца и младинци ќе се одржи претставата „Ежето Снеже” во изведба на децата со Даунов синдром од здружението „Доза среќа”.

  МКД.мкпред 2 денови
 • news

  WhatsApp uvodi opciju avatar

  WhatsApp jedna od najpopularnijih platofrmi za dopisivanje  ima 2 milijarde korisnika širom svet  konstantno unapređuje svoju aplikaciju kako bi ostala konkurentna.Jednu od novih opcija najavio je izvršni direktor...

  Sat-Multimediaпред 2 денови
 • news

  Jutjub ugasio kanal RT Balkan

  Кompanija Gugl ugasila je nedavno pokrenuti Jutjub kanal RT (Raša tudej) Balkan, objavljeno je na sajtu te medijske kuće u vlasništvu ruske države.Jutjub je nakon početka ruske invazije u Ukrajini, širom sveta...

  Sat-Multimediaпред 2 денови
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.