СОДРЖИНА

Поминаа две години откако момците одеа по мрачната страна на Лас Вегас и закрепнаа од киднапирање, стрелање по нив и бркање од страна на наркомафијаши во Бангкок. Фил, Стју и Даг среќно ги живеат своите мирни животи дома. А последното што го слушнаа од магнетот за катастрофи, Лесли Чау, е дека завршил во затвор во Тајланд.
Единствениот член од Глутницата што не е задоволен е Алан. Нему сѐ уште му недостига цел во животот, па како црна овца во групата тој ги има оставено лекарствата и целосно се има предадено на своите природни импулси, што за Алан значи дека нема граници, нема филтри и нема разумно расудување, сѐ додека една лична криза не го присилува конечно да ја побара помошта што му треба. А кој може подобро да го натера тој да го направи првиот чекор од неговите тројца најдобри пријатели? Овој пат нема ергенска забава. Нема свадба. Што би можело да тргне наопаку? Но, кога Глутницата оди на пат, сѐ е можно.
„Мамурлак 3 е епскиот последен дел на неспоредливата авантура, полна со хаос и лоши одлуки, во која момците мораат да го завршат тоа што го започнаа, враќајќи се таму каде што почна сѐ, во Лас Вегас.

Слики

Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3Мамурлак 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лов на Марсупиламија (2012)

  недела
  image
  Када репортер Дан Ѓералдо (Алаин Цхабат) доѓе у Паломбију у лов на вест, није ни очекивао да ќе да добије неочекивано откриќе… Са својим досетљивим локалним...
 • Седум години на Тибет (1997)

  недела
  image
  Година је 1939. Док се Аустрија припрема за Други светски рат, млади планинар Хајнрих Харер (Бред Пит) је у бегу пред нацистичком идеологијом, те се упуќује на...
 • Вештерки (2020)

  недела
  image
  Во Алабама во 1960-тите, едно афроамериканско сираче се соочува со конференција на злобни вештерки додека живее во хотел со баба му. Храбриот и комичен судир се...
 • Боговите паднаа на теме (1980)

  недела
  image
  Намибијски Бушманин Кси изненаѓен је баш као и остали припадници његовог племена када флаша кока-коле, бачена из авиона, падне насред њиховог села. Овај "дар од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.