poster

Граѓанска војна

Civil War (2024)

Акција | САД, Обединетото Кралство
Режисер: Alex Garland

Каде да се погледне
Во кината од 18.4.24
Cineplexx
рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

Во блиска иднина, тим од новинари патуваат низ Соединетите Држави за време на граѓанската војна која брзо ескалира, која ја зафати целата нација.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.