СЕРИИ Страница 1

 • Ориент експрес

  недела

  10.12.23

  10:15

  Ориент експрес

  Orient ekspres

  Разни специјалитети, дегустации на вино, искуства од патувања и доживувања, муабети...

 • Времето денес

  недела

  10.12.23

  11:00

  Времето денес

  Vremeto denes

  Обидувајќи се да бидеме поинакви од другите, со овој проект изготвивме сатирични вести кои ќе третираат дневно актуелни настани со хумористични и иронични коментари. Заедно со презентерот, актерот Горазд Цветковски,...

 • Холивуд: На снимање

  недела

  10.12.23

  11:00

  Холивуд: На снимање

  HOLLYWOOD ON SET XX. EP. 49 (2023)

  Секоја недела, „Холивуд: На снимање“ оди зад сцените на три големи филма кои се во продукција, прикажувајќи снимки од снимањето и интервјуа со актери и режисери.

 • Зевзекманија

  недела

  10.12.23

  11:30

  Зевзекманија

  Zevzekmanija

  Хумор, сатира, цинизам, забава, пародичен поглед на нашата убава Македонија, и секако хуманоста на дело. Поминтете квалитетно време со единствената Зевзекманија.

 • Бразди

  недела

  10.12.23

  12:00

  Бразди

  Бразди

  Земјоделска емисија на која ќе добиете многу стручни совети, искуства и информации поврзани со македонското земјоделство

 • Без коментар

  недела

  10.12.23

  12:10

  Без коментар

  Без коментар

 • Пресек

  недела

  10.12.23

  17:45

  Пресек

  Presek

  Инфорамтивен магазин за актуелните случувања во Македонија

 • Без коментар

  недела

  10.12.23

  18:10

  Без коментар

  Без коментар

 • 7 минути здравје

  недела

  10.12.23

  19:05

  7 минути здравје

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

 • Минатата недела вечерва со Џон Оливер

  недела

  10.12.23

  22:15

  Минатата недела вечерва со Џон Оливер

  Last Week Tonight with John Oliver (2023)

  Комичарот/писател Џон Оливер продолжува да фрла сатирична и продлабочена светлина на тековните настани во десеттата сезона од неговата серија наградена со „Еми“.

 • Без коментар

  недела

  10.12.23

  22:20

  Без коментар

  Без коментар

 • Ориент експрес

  понеделник

  11.12.23

  05:30

  Ориент експрес

  Orient ekspres

  Разни специјалитети, дегустации на вино, искуства од патувања и доживувања, муабети...

 • Здраво Македонијо

  понеделник

  11.12.23

  06:45

  Здраво Македонијо

  Zdravo Makedonijo

  Утринска програма во Македонија во која главниот збор го имаат гледачите. Тие, секое утро, отворено можат да дискутираат за најактуелните теми од општествениот живот.

 • Македонија наутро

  понеделник

  11.12.23

  06:45

  Македонија наутро

  Makedonija nautro

  Утринска ТВ програма, која информира и советува за здравјето и сите актуелни теми во државата.

 • 7 минути здравје

  понеделник

  11.12.23

  09:40

  7 минути здравје

  7 minuti zdravje

  Малку познати факти поврзани со вашето здравје, каков ефект има храната која ја внесувате, здравстевените придобивки на зачините, која физичка активност е соодветна за вас... Во емисијата 7 минути здавје

Почеток « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.