рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 9.2/10
(24 гласови)

Содржина

Млад тркач на играта Гран Туризмо кој има победено неколку натпревари Нисан со своите гејмерски способности, има желба да стане вистински тркач на автомобили.

Слики

Гран ТуризмоГран Туризмо

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Големиот Џорџ Форман (2023)

    image
    Филмот е заснован на впечатливата вистинска приказна за едно од најголемите враќање на сите времиња и преобразувачката моќ на вторите шанси. Поттикнат од...
  • Израмнувачот 3 (2023)

    image
    Роберт Мекол е дома во јужна Италија кога открива дека неговите пријатели се под контрола на локалната криминална група. Тој мора да ги заштити своите пријатели и...
  • Сината бубачка (2023)

    image
    Една вонземјанска реликвија го одбира Хаиме Рејес да му биде симбиотичен хост. Реликвијата го опремува Хаиме со костим кој е способен да направи некои...
  • Луда пара (2023)

    image
    Во овој филм заснован на вистински настани, Пол Дано е Кит Гил, човек кој инвестира во мала компанија за видео игри и предизвикува огромен пораст на вредноста на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.