СЕРИИ Страница 1

 • Ориент експрес

  сабота

  9.12.23

  10:15

  Ориент експрес

  Orient ekspres

  Разни специјалитети, дегустации на вино, искуства од патувања и доживувања, муабети...

 • Вкусот на традицијата

  сабота

  9.12.23

  12:50

  Вкусот на традицијата

  Vkusot na tradicijata

  Гледајте ја една од најдобрите емисии за кулинарство кај нас, емисијата на Адријана Алачки, „Вкусот на традицијата“. Причината за нејзината успешност е во несекојдневните рецепти и неконвенционалните гости.

 • 1001 obrok

  сабота

  9.12.23

  13:00

  1001 obrok

  1001 obrok

  Кулинарска емисија за брзи, здрави и вкусни оброци

 • Турлитава

  сабота

  9.12.23

  14:10

  Турлитава

  Турлитава

  Вкусот и традицијата на едно место, отикријте го мултикултурното богатство на Македонија преку традиционалните незаботавни рецепти

 • 1001 obrok

  сабота

  9.12.23

  15:10

  1001 obrok

  1001 obrok

  Кулинарска емисија за брзи, здрави и вкусни оброци

 • 1001 obrok

  недела

  10.12.23

  04:30

  1001 obrok

  1001 obrok

  Кулинарска емисија за брзи, здрави и вкусни оброци

 • Ориент експрес

  недела

  10.12.23

  10:15

  Ориент експрес

  Orient ekspres

  Разни специјалитети, дегустации на вино, искуства од патувања и доживувања, муабети...

 • 1001 obrok

  недела

  10.12.23

  10:30

  1001 obrok

  1001 obrok

  Кулинарска емисија за брзи, здрави и вкусни оброци

 • 1001 obrok

  недела

  10.12.23

  15:10

  1001 obrok

  1001 obrok

  Кулинарска емисија за брзи, здрави и вкусни оброци

 • 1001 obrok

  понеделник

  11.12.23

  01:30

  1001 obrok

  1001 obrok

  Кулинарска емисија за брзи, здрави и вкусни оброци

 • Турлитава

  понеделник

  11.12.23

  14:15

  Турлитава

  Турлитава

  Вкусот и традицијата на едно место, отикријте го мултикултурното богатство на Македонија преку традиционалните незаботавни рецепти

 • Брза Кујна

  понеделник

  11.12.23

  16:50

  Брза Кујна

  Brza kujna

  Брзи, едноставни, вкусни и пред се економични јадења. Во Брза Кујна учествуваат две екипи од по двајца учесници(едниот познат како професионален готвач, а другиот натпреварувач е помошник аматер готвач ) кои за...

 • Вкусот на традицијата

  вторник

  12.12.23

  12:50

  Вкусот на традицијата

  Vkusot na tradicijata

  Гледајте ја една од најдобрите емисии за кулинарство кај нас, емисијата на Адријана Алачки, „Вкусот на традицијата“. Причината за нејзината успешност е во несекојдневните рецепти и неконвенционалните гости.

 • Брза Кујна

  вторник

  12.12.23

  16:50

  Брза Кујна

  Brza kujna

  Брзи, едноставни, вкусни и пред се економични јадења. Во Брза Кујна учествуваат две екипи од по двајца учесници(едниот познат како професионален готвач, а другиот натпреварувач е помошник аматер готвач ) кои за...

 • Вкусот на традицијата

  среда

  13.12.23

  12:50

  Вкусот на традицијата

  Vkusot na tradicijata

  Гледајте ја една од најдобрите емисии за кулинарство кај нас, емисијата на Адријана Алачки, „Вкусот на традицијата“. Причината за нејзината успешност е во несекојдневните рецепти и неконвенционалните гости.

Почеток « 1 2 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.