Серии Страница 1

 • Полицијата на Чикаго

  четврток

  18.4.24

  04:35

  Полицијата на Чикаго

  Chicago P.D. (2023)

  Добитник наградне Еммy, продуцент Дицк Wолф, и тим који стоји иза серије Цхицаго Фире доносе нову серију Чикашка полиција, полицијску драмску серију о људима који стављају све на коцку да би служили закону. 21. одјел...

 • Менталист

  четврток

  18.4.24

  05:15

  Менталист

  The Mentalist (2008)

  Тој е истражувач со исклучителна дарба за решавање на најсложените злосторства кои ги направиле пореметените умови. Тој е менталист, кој користи софистицирани вештини на забележувања, заклучувања и умствени...

 • Холлywоод: На снимању

  четврток

  18.4.24

  05:31

  Холлywоод: На снимању

  HOLLYWOOD ON SET XXI. EP. 15 (2024)

  „Холивуд: На снимање“ оди зад сцените и на филмскиот сет за да ви прикаже ексклузивни снимки за најновите филмови. Секоја епизода прикажува 3 нови „блокбастери“ кои треба наскоро да излезат, за да ви ги даде сите...

 • Турлитава

  четврток

  18.4.24

  05:33

  Турлитава

  Турлитава

  Вкусот и традицијата на едно место, отикријте го мултикултурното богатство на Македонија преку традиционалните незаботавни рецепти

 • Факти-Fakte

  четврток

  18.4.24

  05:59

  Факти-Fakte

  Fakti

  Образовна програма.

 • Орвил: Нови хоризонти

  четврток

  18.4.24

  06:00

  Орвил: Нови хоризонти

  The Orville (2017)

  Прича је смештена 400 година у будуќности и прати посаду на броду "УСС Орвил", који настављају своје истраживање кроз мистерије универзума и сопствених, меѓуљудских односа.

 • Убиствата се мојот живот

  четврток

  18.4.24

  06:00

  Убиствата се мојот живот

  My Life is Murder (2019)

  Радња прати компликовану, неодољиву истражитељку Алекс Кроув, која сматра да је њена обавеза да у сваком сегменту живота буде на страни добра.

 • Голема врата

  четврток

  18.4.24

  06:29

  Голема врата

  Golema vrata

  Играна серија.

 • Македонија наутро

  четврток

  18.4.24

  06:45

  Македонија наутро

  Makedonija nautro

  Утринска ТВ програма, која информира и советува за здравјето и сите актуелни теми во државата.

 • Смрт во рајот

  четврток

  18.4.24

  06:55

  Смрт во рајот

  Death in Paradise (2011)

  Детектив Невил Паркер има још случајева које треба да реши на прелепом острву Свете Марије. Успут се суочава са емотивним проблемима своје блиске сарадње с детективком Флоренс Касел.

 • Гурман

  четврток

  18.4.24

  07:30

  Гурман

  Gurman

  Научете многу нови, брзи и вкусни рецепти. Уживајте во оваа емисија и гответе заедно со нас!

 • Мистерии во Броукенвуд

  четврток

  18.4.24

  08:00

  Мистерии во Броукенвуд

  The Brokenwood Mysteries (2014)

  Детективскиот инспектор Мајк Шефдер, е добар во својата работа, но лош е и во создавање работни односи, кога станува збор за градот „Брокенвуд“ за решавање на некое злосторство, се заљубува во него и одлучува да...

 • Patopis TV Edo

  четврток

  18.4.24

  08:00

  Patopis TV Edo

  Патопис

 • Штрумфови-Smurfët

  четврток

  18.4.24

  08:17

  Штрумфови-Smurfët

  Les Schtroumpfs (2021)

  Новите авантури на малите слатки сини суштества продолжуваат и во новата верзија. Погледнете ги нивните авантури!

 • Правилно или погрешно

  четврток

  18.4.24

  08:28

  Правилно или погрешно

  Pravilno ili pogreshno

  Емисија за деца.

Почеток « 1 2 3 ... 43 44 45 » Крајот

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.