СЕРИИ

 • Листа за 300

  сабота

  3.12.22

  18:00

  Листа за 300

  Lista za 300

  „Листа за 300“ е квиз шоу со високи парични награди кои на учесниците им дава шанса да станат победат ако ја завршат листата со прашања. Тоа е ТВ формат кој Сител го работи по лиценца на ITV International. Паровите...

 • Листа за 300

  недела

  4.12.22

  18:00

  Листа за 300

  Lista za 300

  „Листа за 300“ е квиз шоу со високи парични награди кои на учесниците им дава шанса да станат победат ако ја завршат листата со прашања. Тоа е ТВ формат кој Сител го работи по лиценца на ITV International. Паровите...

 • Се или нешто

  понеделник

  5.12.22

  17:50

  Се или нешто

  Se ili nešto

  Играта е едноставна. Секојдневно еден од 22 натпреварувачи се обидува да дојде до милион денари во битката со Банкарот. Неговата игра започнува со отворање на првите 5 кутии во кои се кријат суми од 1 денар до милион...

 • Се или нешто

  вторник

  6.12.22

  17:50

  Се или нешто

  Se ili nešto

  Играта е едноставна. Секојдневно еден од 22 натпреварувачи се обидува да дојде до милион денари во битката со Банкарот. Неговата игра започнува со отворање на првите 5 кутии во кои се кријат суми од 1 денар до милион...

 • Се или нешто

  среда

  7.12.22

  17:50

  Се или нешто

  Se ili nešto

  Играта е едноставна. Секојдневно еден од 22 натпреварувачи се обидува да дојде до милион денари во битката со Банкарот. Неговата игра започнува со отворање на првите 5 кутии во кои се кријат суми од 1 денар до милион...

 • Се или нешто

  четврток

  8.12.22

  17:50

  Се или нешто

  Se ili nešto

  Играта е едноставна. Секојдневно еден од 22 натпреварувачи се обидува да дојде до милион денари во битката со Банкарот. Неговата игра започнува со отворање на првите 5 кутии во кои се кријат суми од 1 денар до милион...

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.