Серии Страница 1

 • Доктор Хаус

  сабота

  24.2.24

  23:00

  Доктор Хаус

  House M.D. (2007)

  Мизантроп, циник, неконформиста и геније, Грегори Хаус, води тим дијагностичара у Пристон-Плејнсборо болници у Њу Џерсију. Пацијенти који стижу у болницу често долазе с погрешним дијагнозама па је на Хаусу и његовом...

 • Доктор Хаус

  сабота

  24.2.24

  23:55

  Доктор Хаус

  House M.D. (2007)

  Мизантроп, циник, неконформиста и геније, Грегори Хаус, води тим дијагностичара у Пристон-Плејнсборо болници у Њу Џерсију. Пацијенти који стижу у болницу често долазе с погрешним дијагнозама па је на Хаусу и његовом...

 • Мистерии во Броукенвуд

  недела

  25.2.24

  00:10

  Мистерии во Броукенвуд

  The Brokenwood Mysteries (2014)

  Детективскиот инспектор Мајк Шефдер, е добар во својата работа, но лош е и во создавање работни односи, кога станува збор за градот „Брокенвуд“ за решавање на некое злосторство, се заљубува во него и одлучува да...

 • Мистериите на Мердок

  недела

  25.2.24

  02:00

  Мистериите на Мердок

  Murdoch Mysteries (2008)

  Мердок ја истражува смртта на капетанот на хокејски тим. Аутопсијата на д-р Грејс открива дека се работи за убиство, а Мердок открива мрачен, неспортски свет.

 • Злосторнички умови

  недела

  25.2.24

  04:35

  Злосторнички умови

  Criminal Minds (2013)

  Напната криминалистичка серија за една елитна екипа профилирачи кои анализираат дел од најизопачените мозоци на сериските убијци од целата земја, обидувајќи се да ги запрат пред повторно да убијат. Кога ФБИ во...

 • Злосторнички умови

  недела

  25.2.24

  05:20

  Злосторнички умови

  Criminal Minds (2013)

  Напната криминалистичка серија за една елитна екипа профилирачи кои анализираат дел од најизопачените мозоци на сериските убијци од целата земја, обидувајќи се да ги запрат пред повторно да убијат. Кога ФБИ во...

 • Чаробнице

  недела

  25.2.24

  06:00

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • ФБИ: Меѓународни случаи

  недела

  25.2.24

  06:00

  ФБИ: Меѓународни случаи

  Episode 10 (2022)

  'Bhitw'. When an American basketball player for a Lithuanian team goes into cardiac arrest, the team investigates along with Zoey McKenna, the new agent appointed by Dandridge.

 • ФБИ: Меѓународни случаи

  недела

  25.2.24

  06:40

  ФБИ: Меѓународни случаи

  FBI: International (2023)

  The team races to find a kidnapped American teen in Austria as the clock ticks on Forrester's reassignment.

 • Чаробнице

  недела

  25.2.24

  06:55

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Мистериите на Мердок

  недела

  25.2.24

  07:30

  Мистериите на Мердок

  Murdoch Mysteries (2008)

  Мердок ја истражува смртта на капетанот на хокејски тим. Аутопсијата на д-р Грејс открива дека се работи за убиство, а Мердок открива мрачен, неспортски свет.

 • Чаробнице

  недела

  25.2.24

  07:50

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Менталист

  недела

  25.2.24

  08:25

  Менталист

  The Mentalist (2008)

  Тој е истражувач со исклучителна дарба за решавање на најсложените злосторства кои ги направиле пореметените умови. Тој е менталист, кој користи софистицирани вештини на забележувања, заклучувања и умствени...

 • Чаробнице

  недела

  25.2.24

  08:45

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Менталист

  недела

  25.2.24

  09:15

  Менталист

  The Mentalist (2008)

  Тој е истражувач со исклучителна дарба за решавање на најсложените злосторства кои ги направиле пореметените умови. Тој е менталист, кој користи софистицирани вештини на забележувања, заклучувања и умствени...

Почеток « 1 2 3 ... 19 20 21 » Крајот
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.