СЕРИИ Страница 1

 • Мама

  петок

  24.3.23

  15:45

  Мама

  Mom (2013)

  Алисон Џени, добитница награда Еми и Оскар, глуми у овој урнебесној и често помало тужној комедији извршног продуцента Чака Лорија ("Штребери", "Млади Шелдон", "Боб воли Абишолу"). Бони (Џенијева) мора да се навикне...

 • Мама

  петок

  24.3.23

  16:10

  Мама

  Mom (2013)

  Алисон Џени, добитница награда Еми и Оскар, глуми у овој урнебесној и често помало тужној комедији извршног продуцента Чака Лорија ("Штребери", "Млади Шелдон", "Боб воли Абишолу"). Бони (Џенијева) мора да се навикне...

 • Величествениот

  петок

  24.3.23

  16:15

  Величествениот

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Владавина Султана Сулејмана започела је када је имао само 26 година. Сулејманова жеља била је да створи царство моќније од царства Александра Великог и да начини Отомане непобедивим. Током 46-годишње владавине, постао...

 • Коски

  петок

  24.3.23

  16:15

  Коски

  Bones (2005)

  Испостави се да је смрт служавке важнији случај него што се у први мах чинило. Тензије расту измеѓу Кем и Бренанове.

 • Мама

  петок

  24.3.23

  16:40

  Мама

  Mom (2013)

  Алисон Џени, добитница награда Еми и Оскар, глуми у овој урнебесној и често помало тужној комедији извршног продуцента Чака Лорија ("Штребери", "Млади Шелдон", "Боб воли Абишолу"). Бони (Џенијева) мора да се навикне...

 • Аманет

  петок

  24.3.23

  16:45

  Аманет

  Emanet (2020)

  Кевсер е девојка која пораснала во скромно семејство и сиромашно маало. Откако ќе се омажи за синот од богатото семејство Киримли, нејзиниот татко ги прекинува сите врски со неа, бидејќи не го одобрува тој брак. Но,...

 • Очајни домаќинки

  петок

  24.3.23

  17:05

  Очајни домаќинки

  Desperate Housewives (2012)

  Која је поента бити добар?

 • Коски

  петок

  24.3.23

  17:10

  Коски

  Bones (2005)

  Тим истражује милијардерску компанију након што полиција испод вртешке наѓе посмртне остатке.

 • Патња и оздрављење

  петок

  24.3.23

  17:50

  Патња и оздрављење

  Enfermeras (2019)

  Даниел и Глориа присјеќају се прошлости, а он јој покушава помоќи. Дознаје се да Фелипе болује од биполарног поремеќаја.

 • Очајни домаќинки

  петок

  24.3.23

  18:00

  Очајни домаќинки

  Desperate Housewives (2012)

  То ти зовеш љубав?

 • Патња и оздрављење

  петок

  24.3.23

  18:55

  Патња и оздрављење

  Enfermeras (2019)

  Марíа Цлара незадовољна је због Хелениног односа с Царлосом. Љубоморни Флоро не даје мира Милдред те потплаќује Хецтора да открије њезине планове.

 • Откритие на вештерките

  петок

  24.3.23

  19:20

  Откритие на вештерките

  A DISCOVERY OF WITCHES EP. 01 (2018)

  Заснована на најдобро продаваната серија книги од Дебра Харкнес, „Откритие на вештерките“ е современа љубовна приказна поставена врз основа на академскиот живот во Оксфорд, но во свет каде што мал број вештерки,...

 • Теоријата за Големата експлозија

  петок

  24.3.23

  23:50

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2012)

  Животот на Шелдон е превртен наопаку откако неговиот бербер се разболува. Сега, со промена во неговата рутина, Шелдон одново си го разгледува целиот живот.

 • Теоријата за Големата експлозија

  сабота

  25.3.23

  00:15

  Теоријата за Големата експлозија

  The Big Bang Theory (2012)

  За викенд момците планираат играчки маратон на „Војна на ѕвездите“! Но кога Шелдон попрво избира викендот да го помине со момците отколку да оди со Еми во посета на тетка ѝ, тој е предодреден да ја почувствува моќта!

 • Вовед во анатомија

  сабота

  25.3.23

  00:30

  Вовед во анатомија

  Grey's Anatomy (2011)

  Марк и Аризона имају другачија виѓења онога што Кали жели за прославу даривања бебе. Теди се уплашила када се Хенријево здравље поново закомпликовало, а појачава се такмичарски дух меѓу специјализантима за положај шефа.

Почеток « 1 2 3 ... 15 16 17 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.