СЕРИИ

 • Aglama anne

  недела

  25.7.21

  19:40

  Aglama anne

  Aglama anne (1985)

 • Aglama anne

  понеделник

  26.7.21

  01:15

  Aglama anne

  Aglama anne (1985)

 • Пени Дредфул: Градот на ангелите

  вторник

  27.7.21

  19:00

  Пени Дредфул: Градот на ангелите

  Penny Dreadful: City of Angels (2020)

  Духовниот наследник на оригиналната приказна за Пени Дредфул, која се одвива во викторијанска Англија, „Пени Дредфул: Градот на ангелите“ започнува во Лос Анџелес во 1938 г, во време и место што е длабоко обременето...

 • Последици

  петок

  30.7.21

  19:10

  Последици

  Legacies (2018)

  „Последици“ се одвива во училиштето за млади и надарени „Салваторе“ и ја раскажува приказната за новата генерација натприродни ученици додека учат што значи да си посебен во светот кој не ги разбира нивните дарби. Во...

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.