Серии Страница 1

 • Патња и оздрављење

  среда

  24.4.24

  16:55

  Патња и оздрављење

  Enfermeras (2022)

  Марíа Цлара разговара с Валентином како би јој помогла да се брине о Цанделарији. Царлос је узбуѓен и каже Хелени да слиједи свој сан.

 • Заговорот против Америка

  среда

  24.4.24

  17:01

  Заговорот против Америка

  The Plot Against America (2020)

  „Заверата против Америка“, лимитирана серија од шест дела која е заснована на истоимениот роман на Филип Рот, ја замислува алтернативната американска историја за време на Втората светска војна, раскажана преку очите...

 • Штрумфови-Smurfët

  среда

  24.4.24

  17:02

  Штрумфови-Smurfët

  Les Schtroumpfs (2021)

  Новите авантури на малите слатки сини суштества продолжуваат и во новата верзија. Погледнете ги нивните авантури!

 • Викај ме Кет

  среда

  24.4.24

  17:05

  Викај ме Кет

  Call Me Kat (2022)

  Кат (Маyим Биалик) је 39-годишња жена које се свакодневно бори против друштва и своје мајке, како би доказала да НЕ можеш имати све што пожелиш – и бити сретан. Зато је потрошила цијелу своју животну уштеѓевину и...

 • Хаваи 5-0

  среда

  24.4.24

  17:10

  Хаваи 5-0

  Hawaii Five-0 (2019)

  Стив Макгарет враќа се куќи на острво Оаху како би пронашао убицу свог оца. Гувернер нуди Стиву прилику да води сопствену оперативну групу.

 • Правилно или погрешно

  среда

  24.4.24

  17:13

  Правилно или погрешно

  Pravilno ili pogreshno

  Емисија за деца.

 • Енциклопедија за деца

  среда

  24.4.24

  17:21

  Енциклопедија за деца

  Enciklopedija za deca

  Детска програма на МРТ.

 • Новајлија

  среда

  24.4.24

  17:25

  Новајлија

  The Rookie (2018)

  Чланови тима као да су у документарном филму о стварном злочину кад анализирају недавни случај бивше дјечје филмске звијезде који је као одрастао стекао култ сљедбеника.

 • Сериски

  среда

  24.4.24

  17:30

  Сериски

 • Plač violine

  среда

  24.4.24

  17:30

  Plač violine

  Dudaktan Kalbe (2007)

  Хусеин Кенан е чувствителен и талентиран музичар кој се обидува да ја надмине болката која животот му ја нанел. Неговото детство е обележано со самоубиството на неговиот татко, кое го извршил додека ја отслужувал...

 • Викај ме Кет

  среда

  24.4.24

  17:35

  Викај ме Кет

  Call Me Kat (2022)

  Кат (Маyим Биалик) је 39-годишња жена које се свакодневно бори против друштва и своје мајке, како би доказала да НЕ можеш имати све што пожелиш – и бити сретан. Зато је потрошила цијелу своју животну уштеѓевину и...

 • Mos më braktis

  среда

  24.4.24

  17:40

  Mos më braktis

  Mos më braktis

 • Црнобрадестиот пират

  среда

  24.4.24

  17:41

  Црнобрадестиот пират

  Crnobradestiot pirat

  Црнобрадестиот Пират доаѓа од далечни места и ги повикува децата (гости) да раскажуваат приказни. Децата групно раскажуваат познати приказни и на крај ја вадиме поуката од секоја приказна.

 • Аргумент плус

  среда

  24.4.24

  17:45

  Аргумент плус

  Argument Plus

  "Аргумент" е дебатна емисија во која ќе се презентираат аргументи на најжешките теми претставени од главните политички актери, а нивните аргументи се ставени "под лупа" на експерти и аналитичари."

 • Знаете ли-A e dini se

  среда

  24.4.24

  17:48

  Знаете ли-A e dini se

  Znaete li

  Преку емисијата "Знаете ли" ви ги откриваме најспектакуларните факти за светот што не опкружува.

Почеток « 1 2 3 ... 81 82 83 » Крајот
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.