poster

Pesha e kohës

Pesha e kohës (1988)

драма | Албанија
Режисер: Rikard Ljarja
DigitAlb T HD | денес | 00:09

рејтинг: 8.4/10

СОДРЖИНА

Слики

Pesha e kohës

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Време је (2014)

  image
  The story of Ole Miss Rebel defensive back Chucky Mullins, who in 1989 became paralyzed after making a tackle against Vanderbilt player Brad Gaines. Chucky and...
 • A Cold Hard Truth (2019)

  image
  After his cousin commits suicide, Stewart Cooper begins to unravel a web of shaming, lies, and secrets. Driven by his own emotional turmoil, he turns the tables...
 • Војната е завршена (2010)

  image
  После бомбардирањето на Косово во 1999. година, семејството Рахмани со своите три деца емигрираат во Швајцарија. После неколку години живот во новиот дом,...
 • Healing (2014)

  image
  A powerful story of redemption, the discovery of hope, and the healing of the spirit - in the most unlikely place, for the most singular men, through the most...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.