Серии Страница 1

 • Гримм

  среда

  22.5.24

  03:00

  Гримм

  Grimm (2011)

  Ницк Буркхардт, портландски детектив из одељења за убиства, мирно ради са својим партнером Ханком и ужива уз вереницу Јулиетте. Изненада се појави његова тетка која умире од рака и преда му хрпу средњовековног оружја,...

 • Белиот коњ

  среда

  22.5.24

  03:00

  Белиот коњ

  The Pale Horse (2020)

  Еден таинствен список со имиња е најден во чевлите на една мртва жена, а името на трговецот со антиквитети Марк Истбрук е едно од имињата на списокот. Марк сака да дознае што бара неговото име на списокот, а истрагата...

 • Северни води

  среда

  22.5.24

  03:27

  Северни води

  The North Water (2021)

  Авантурата на Самнер станува кошмар кога еден член на екипажот е убиен. Нема докази, но Самнер не може да побегне од чувството дека Хенри Дракс е вистинскиот сторител.

 • Белиот коњ

  среда

  22.5.24

  03:50

  Белиот коњ

  The Pale Horse (2020)

  Сѐ повеќе луѓе умираат во таинствени околности, а сите траги водат до Марк кој се прашува каква тајна се крие кај белиот коњ.

 • Складиште 13

  среда

  22.5.24

  04:00

  Складиште 13

  Warehouse 13 (2009)

  И у треќој, као и у другој сезони, задња епизода је заправо специјална божиќна епизода. Пете је случајно активирао артефакт који га увлачи у паралелну стварност у којој он не постоји и у којој је промијењен слијед...

 • Складиште 13

  среда

  22.5.24

  05:00

  Складиште 13

  Warehouse 13 (2009)

  Четврта сезона "Складишта 13" наставља се ондје гдје је треќа сезона трагично завршила смрќу агента Стевеа Јинкса, гѓе Фредериц, Х. Г. Wеллс и уништењем Складишта 13. Једина им је нада да пронаѓу чудни артефакт на...

 • Менталист

  среда

  22.5.24

  05:15

  Менталист

  The Mentalist (2011)

  Тој е истражувач со исклучителна дарба за решавање на најсложените злосторства кои ги направиле пореметените умови. Тој е менталист, кој користи софистицирани вештини на забележувања, заклучувања и умствени...

 • Белиот коњ

  среда

  22.5.24

  07:50

  Белиот коњ

  The Pale Horse (2020)

  Еден таинствен список со имиња е најден во чевлите на една мртва жена, а името на трговецот со антиквитети Марк Истбрук е едно од имињата на списокот. Марк сака да дознае што бара неговото име на списокот, а истрагата...

 • Складиште 13

  среда

  22.5.24

  08:00

  Складиште 13

  Warehouse 13 (2009)

  И у треќој, као и у другој сезони, задња епизода је заправо специјална божиќна епизода. Пете је случајно активирао артефакт који га увлачи у паралелну стварност у којој он не постоји и у којој је промијењен слијед...

 • ИМЗ: Мајами

  среда

  22.5.24

  08:05

  ИМЗ: Мајами

  CSI: Miami (2009)

  Врвна телевизиска забава, синоним за криминалистичка серија која со своите детективски теми ги постави највисоките критериуми, а детективот Хорејши Кејн го вивна во култен детектив и највпечатлив лик од сите сезони на...

 • Белиот коњ

  среда

  22.5.24

  08:50

  Белиот коњ

  The Pale Horse (2020)

  Сѐ повеќе луѓе умираат во таинствени околности, а сите траги водат до Марк кој се прашува каква тајна се крие кај белиот коњ.

 • Изгубени

  среда

  22.5.24

  09:00

  Изгубени

  Lost (2005)

  Од 324 патници на летот 815 само седумдесет преживуваат по падот на авионот. Распоредени се на три локации на таинствен остров во Јужниот Пацифик. Ние одблиску ќе следиме 14 од нив, меѓу кои се и хирургот Џек Шепард,...

 • Складиште 13

  среда

  22.5.24

  09:00

  Складиште 13

  Warehouse 13 (2009)

  Четврта сезона "Складишта 13" наставља се ондје гдје је треќа сезона трагично завршила смрќу агента Стевеа Јинкса, гѓе Фредериц, Х. Г. Wеллс и уништењем Складишта 13. Једина им је нада да пронаѓу чудни артефакт на...

 • Гримм

  среда

  22.5.24

  10:00

  Гримм

  Grimm (2011)

  Ницк Буркхардт, портландски детектив из одељења за убиства, мирно ради са својим партнером Ханком и ужива уз вереницу Јулиетте. Изненада се појави његова тетка која умире од рака и преда му хрпу средњовековног оружја,...

 • НЦИС

  среда

  22.5.24

  10:20

  НЦИС

  NCIS (2003)

  Морнарица може мирно спавати. Кад год је почињен злочин повезан с морнарицом, истрага је повјерена елитном огранку морнаричке криминалистичке службе на челу с ауторитативним специјалним агентом Лероyјем Јетхро Гибсом...

Почеток « 1 2 3 ... 11 12 13 » Крајот

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.