СЕРИИ Страница 1

 • КОСКИ

  четврток

  7.12.23

  19:00

  КОСКИ

  Bones (2005)

  Тело жене у средњовековној хаљини за принцезе истрагу одводи на окупљање обожавалаца фантастике и научне-фантастике.

 • Последици

  четврток

  7.12.23

  19:00

  Последици

  Legacies (2019)

  Хероите на „Вампирски дневници“ и „Оригиналите“ имаа огромно влијание што продолжува во „Последици“, приказна за следната генерација натприродни суштетва во училишето за млади и надарени „Салваторе“. Во последната...

 • Станица 19

  четврток

  7.12.23

  19:00

  Станица 19

  Station 19 (2021)

  Нови серијал извршних продуцената серијала "Увод у анатомију", "Скандал" и "Како се извуќи са убиством" прати групу храбрих ватрогасаца из ватрогасне станице 19. Сви, од капетана до регрута, ризикују своје животе како...

 • Смешни инсерти

  четврток

  7.12.23

  19:03

  Смешни инсерти

  Smešni inserti

 • МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  четврток

  7.12.23

  19:05

  МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  Makedonski narodni prikazni (2010)

  Не пропуштајте ги најубавите приказни извадени од неисцрпното македонско културно творештво. Секој викенд, премиерно на Македонската телевизија.

 • Приказната на робинката

  четврток

  7.12.23

  19:05

  Приказната на робинката

  THE HANDMAID'S TALE IV. EP. 09 - PROGRESS (2021)

  „Приказната на робинката“е приказна за животот во дистопичната држава Гилед, која е тоталитарно општество во поранешните САД. Соочувајќи се со еколошки катастрофи и намален наталитет, во Гилед владее изопачен...

 • Околу светот

  четврток

  7.12.23

  19:09

  Околу светот

 • Злосторнички умови

  четврток

  7.12.23

  19:10

  Злосторнички умови

  Criminal Minds (2005)

  Напната криминалистичка серија за една елитна екипа профилирачи кои анализираат дел од најизопачените мозоци на сериските убијци од целата земја, обидувајќи се да ги запрат пред повторно да убијат. Кога ФБИ во...

 • Provodadžija

  четврток

  7.12.23

  19:15

  Provodadžija

  Provodadžija

  Емисија која им помага на момците на си ја пронајдат сродната душа проследена со многу забава и смеа.

 • Стоперка

  четврток

  7.12.23

  19:15

  Стоперка

  Štoperica (2019)

  Славниот актер за прв пат ќе го видиме во улога на водител на една емисија: „Гледачите, како и конкурентите, ќе имаат прекрасен квиз кој има два круга. На првото, натпреварувачите одговараат на три прашања, а за секој...

 • Упатствата на пророкот-Udhëzimet e profetit

  четврток

  7.12.23

  19:16

  Упатствата на пророкот-Udhëzimet e profetit

  Упатствата на пророкот-Udhëzimet e profetit

 • Ориент експрес

  четврток

  7.12.23

  19:20

  Ориент експрес

  Orient ekspres

  Разни специјалитети, дегустации на вино, искуства од патувања и доживувања, муабети...

 • Ин магазин

  четврток

  7.12.23

  19:25

  Ин магазин

  Ин магазин

 • Маринци из Лос Анѓелеса

  четврток

  7.12.23

  19:30

  Маринци из Лос Анѓелеса

  NCIS: Los Angeles (2021)

  Морнарички истражитељи: Лос Анѓелес је драма о опасном свету јединице НЦИС, у коме се непрестано одвија хватање опасних и лукавих криминалаца, који су претња по националну безбедност. Помоќу лажних идентитета и...

 • КАРНЕВАЛСКИ СПЛЕТКИ - ЕПИЗОДА 20

  четврток

  7.12.23

  19:30

  КАРНЕВАЛСКИ СПЛЕТКИ - ЕПИЗОДА 20

  Polvo Carnavalero (2016)

  Најпосле, со голема помош на Бони и Тео, Алехандро е ослободен,додека Емилијана и нејзините соучесници мора да се соочат со правдата поради бројни престапи.

Почеток « 1 2 3 ... 111 112 113 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.