рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 7.93/10
(61 глас)

СОДРЖИНА

Мистериозна млада жена пристигнува во мал град во Северна Каролина. Нејзината неподготвеност да се приклучи на заедницата покренува прашања за минатото меѓу локалното население. Полека ќе собере храброст и ќе започне врска со Алекс, вдовец со две деца. Но, темните тајни почнуваат да го загрозуваат нејзиниот нов живот...

Слики

ПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиштеПрибежиште

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зборови (2012)

  image
  Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на...
 • Пијана љубов (2002)

  image
  Бери има сопствена компанија и постојано е малтретиран од своите 7 сестри, а понекогаш станува и малку насилен. Едно чудно утро, на улицата се појавува еден...
 • Белканто (2018)

  image
  Позната оперска пејачка (Џулијан Мур) е заложник на герилска група во Јужна Америка по настапот на раскошната роденденска забава на еден јапонски бизнисмен (Кен...
 • Пијани анѓео (1948)

  image
  Млади припадник јакуза Матсунага одлази код доктора Санаде како би му извадио метак. Иако веќ прилично уништен алкохолом, због чега му је ординација смештена у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.