СОДРЖИНА

Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на туѓо дело и бидејќи ги ставил амбициите и успехот пред трите најважни зборови во животот.

Слики

ЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборовиЗборови

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Клои (2009)

  image
  Кетрин и Дејвид се навидум совршен пар. Таа е лекар, а тој почитуван професор. Тоа е еден среќен брак и имаат талентиран син. Меѓутоа, кога Дејвид задоцнува на...
 • Ѓавоље створење (1943)

  image
  Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...
 • Завршни ударац (2005)

  image
  Завршни ударац је трилер режисера Вудија Алена из 2005. године. Снимљен у Лондону уместо на режисеровој сталној локацији снимања - Њујорку, овај филм представља...
 • Цена на страста (2011)

  image
  Полицаец се обидува да убеди млад човек да се симне од работ на висока зграда каде што бил избркан од сопругот на љубовницата. Има еден час да донесе судбоносна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.