СОДРЖИНА

Кога случајната средба на двајца непознати во Њујорк се претвора во нешто посебно... Музичарот Ник (Еванс), на главната железничка станица во Њујорк ја запознава Брук (Алис Ив) мажена
млада жена, чиј паричник бил украден и таа го пропушта последниот ноќен воз за Бостон, каде што живее. Ник се нуди да ѝ помогне да се врати дома пред нејзиниот сопруг, а како што минува ноќта, двајцата почнуваат подобро да се запознаваат...

Слики

Пред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделиме

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Козје уши (2017)

  денес
  image
  Главна јунакиња је баба Стојанка која у својим шездесетим годинама замени градски живот са сеоским. Баба Стојанка живи у свом родном селу у јужном Банату, где...
 • Професионалац (2003)

  денес
  image
  Култна представа Душана Ковачевиќа Професионалац, са легендарним Данилом Батом Стојковиќем у главној улози, преточена је у истоимени филм. Комад настао 1989....
 • Свети Винсент (2014)

  денес
  image
  После развода, Меги (Мелиса Макарти), сада самохрана мајка, и њен дванаестогодишњи син Оливер (Џејден Либерер) доселе се у Бруклин. Будуќи да ради до касно, мора...
 • Уште една тура (2020)

  денес
  image
  Ова е приказна за четворица пријатели кои работат како професори во средно училиште и ќе се обидат да си го подобрат животот со тоа што ќе експериментираат со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.