рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 8.1/10
(22 гласови)

Содржина

Кога случајната средба на двајца непознати во Њујорк се претвора во нешто посебно... Музичарот Ник (Еванс), на главната железничка станица во Њујорк ја запознава Брук (Алис Ив) мажена
млада жена, чиј паричник бил украден и таа го пропушта последниот ноќен воз за Бостон, каде што живее. Ник се нуди да ѝ помогне да се врати дома пред нејзиниот сопруг, а како што минува ноќта, двајцата почнуваат подобро да се запознаваат...

Слики

Пред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделимеПред да се разделиме

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Заглавени во љубоив (2012)

  image
  Дејството го следи писателот Вилијам, којшто не може да ја преболи поранешната сопруга. Поради тоа, тој веќе 3 години не пишува. Има повремени средби со Триша,...
 • Романса од роман (2011)

  image
  Новелист во обид Нејт Шеферд и убавата Џени Спаркс се среќаваат во луксузен ресторан во Њујорк, секој излегувајќи од комично кошмарна врска. Нивната случајна...
 • Љубов и пријателство (2016)

  image
  Филмот се одвива во 1790-тите и во него се работи за убавата млада вдовица леди Сузан Вернон, која дошла во Черчил, на имотот на роднините, каде што е решена да...
 • 50 први состаноци (2004)

  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.