рејтинг: 7.7/10
Оценка на корисникот: 7.1/10
(63 гласови)

СОДРЖИНА

Животот не оди секогаш според планот. Пет Солатано изгубил сѐ - куќата, работата и сопругата. Сега повторно живее со родителите, откако осум месеци поминал во психијатриска установа за да избегне затворска казна. Пет е решен повторно да си го изгради животот, да биде оптимист и пак да се соедини со својата сопруга, и покрај драматичните околности при разделбата. Родителите и новата пријателка Тифани ќе му помогнат да застане на сопствени нозе и да го врати оптимизмот во животот. Промените ќе донесат позитивна перспектива за сите.

Слики

Во добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во злоВо добро и во зло

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бејби бум (1987)

  image
  Џеј Си добија вест да јој је роѓака оставила малу девојчицу. Дететове враголије воде до низа комичних догаѓаја који Џеј Си коштају посла и момка, али и смишља...
 • Сакам-Не сакам (2004)

  image
  Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се...
 • Ќерката на претседателот (2004)

  image
  Некада давно... живела је лепа девојка по имену Саманта. Имала је све што је могла да пожели, и живела је у прелепој белој куци. Белој Куќи... Кети Холмс игра...
 • Селест и Џеси засекогаш (2012)

  image
  Оваа романтична драма се фокусира на двојка која останува блиска и по нивниот развод. Додека се снаоѓаат низ промените во нивните животи, Селест и Џеси откриваат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.