СОДРЖИНА

Конрад Валмонт е „незрел“ њујорчанец во четириесеттите години, син од богато семејство хотелиери, кој целиот свој живот го поминал без никакви грижи и обврски. Но, неговиот расипнички живот завршува кога во процесот на развод на неговите родители, останува без пари и практично на улица. Без пари и без дом, Конрад се вселува кај својот долгогодишен пријател Дилан и се обидува да си го поправи животот, но се вљубува во девојката на Дилан, Беатрис. Проблемите започнуваат кога Беатрис дознава дека Конрад останал без пари, а Дилан открива дека неговиот најдобар пријател му ја преземал девојката...

Слики

Најдолгата неделаНајдолгата неделаНајдолгата неделаНајдолгата недела

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Во добро и во зло (2012)

  image
  Животот не оди секогаш според планот. Пет Солатано изгубил сѐ - куќата, работата и сопругата. Сега повторно живее со родителите, откако осум месеци поминал во...
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
 • Деликатност (2011)

  image
  Убавата Натали по смртта на својот сопруг се посветува само на работата. По извесно време се спријателува со Маркус, вработен кај неа. Но, врската се...
 • I'll See You in My Dreams (2015)

  image
  After realising how lonely and routine her life has become, a longtime widow begins relationships with two very different men.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.