рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.94/10
(16 гласови)

СОДРЖИНА

Кога популарната и барана ѕвезда на кантри музика, Џејми Дерингер, се согласил да биде интервјуиран од Нора Фланери, која е критичарка од областа на класичната музика, не очекувал дека тие ќе ја поминат ноќта заедно. И уште повеќе, дека таа ќе остане бремена. Кога Нора го открива тоа изненадување, почнува да го убедува својот најдобар пријател, кој ја разгледува можноста за посвојување, да се одлучи на тоа.

Слики

Љубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни ноти

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Божиќни прстен (2020)

  image
  Новинарка Кендра истражује љубавну причу у позадини старог заручничког прстена, а притом јој помаже Мицхаел, унук власника прстена.
 • Виновни се ѕвездите (2014)

  image
  Хејзел и Гас се двајца тинејџери што заеднички споделуваат кисела смисла за хумор, не ги сакаат конвенционалните нешта и се заљубуваат еден во друг. Нивната врска...
 • Фабијан (2021)

  image
  Берлин, 1931. Јакоб Фабијан преку ден работи во одделот за рекламирање во фабрика за цигари, а преку ноќ талка низ баровите, борделите и уметничките студија со...
 • Полноќно сонце (2018)

  image
  Срцепарателна љубовна приказна во стилот на најголемите романтичарски класици, со младата ѕвезда од филмот „Игри на гладните“ Бела Торн и со Патрик Шварценегер,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.