рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.9/10
(18 гласови)

Содржина

Кога популарната и барана ѕвезда на кантри музика, Џејми Дерингер, се согласил да биде интервјуиран од Нора Фланери, која е критичарка од областа на класичната музика, не очекувал дека тие ќе ја поминат ноќта заедно. И уште повеќе, дека таа ќе остане бремена. Кога Нора го открива тоа изненадување, почнува да го убедува својот најдобар пријател, кој ја разгледува можноста за посвојување, да се одлучи на тоа.

Слики

Љубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни нотиЉубовни ноти

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Анѓеоска беба (1995)

  image
  Двоје шизофреничара упознају се током терапије и страствено се заљубе. Пред њима је неизбежни пут до катастрофе - коју деле до краја...
 • Последна шанса за љубов (2008)

  image
  Њујорчанецот Харви Шајн е на раб да ја изгуби и онака бескорисната работа како писател на џинглови. Шефот го предупредува дека има уште една шанса да даде некакви...
 • Фантомска нишка (2017)

  image
  Рејнолдс Вудкок е познат кројач чиј педантен живот е нарушен од една млада жена со силна волја, Алма, која станува негова муза и љубовница.
 • Двајца љубовници (2008)

  image
  Во изолираниот свет на Брајтон Бич, Бруклин, ДВАЈЦА ЉУБОВНИЦИ е класична романтична драма, со Жоакин Финикс кој прикажува груба и ранлива глума како Леонард,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.