рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 8/10
(3 гласови)

Содржина

Двајца полицајци, партнери и најдобри пријатели, одговараат на пријава за семејно насилство, но едниот случајно тешко го повредува другиот. Нивните колеги започнуваат да се сомневаат дека сето тоа можеби и не е несреќен случај.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Последна шанса за љубов (2008)

  image
  Њујорчанецот Харви Шајн е на раб да ја изгуби и онака бескорисната работа како писател на џинглови. Шефот го предупредува дека има уште една шанса да даде некакви...
 • Фатален грев (2013)

  image
  Момче и девојка се заљубуваат еден во друг. Но ноќта кога се запознаваат, таа била пијана и дрогирана, а тој ја искористил. И покрај тоа што таа не се сеќава...
 • Пријатели (2019)

  image
  Вистинскиот пријател е секогаш тука, и во добро и во зло. Откако ќе добијат вест што од корен ќе им го смени животот, членовите на семејството Тиг наоѓаат...
 • Поштујемо завете (2021)

  image
  Организаторица вјенчања Хазел суочена је с врло кратким роковима након што добије задаќу организирати савршено вјенчање за своју сестру.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.