рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 7.11/10
(45 гласови)

СОДРЖИНА

Во „Холивудски инспектори играат Харисон Форд и Џош Хартнет во улогите на детективите Џо Гавилан и К. Ц. Калден, двајца полицајци кои имаат поголеми соништа. Галиван дополнително работи и како агент за недвижности, додека Калден предава јога и копнее по филмска кариера. Кога цела една хип-хоп група е убиена на сцена, Гавилан и Калден се повикани да го решат случајот. Како што напредува нивната истрага, тие почнуваат да се сомневаат дека раперите влегле во конфликт кога се обиделе да го раскинат својот договор за снимање со дискографската куќа што ја предводи Сартејн (Исаја Вашингтон).

Слики

Холивудски инспекториSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionХоливудски инспекториХоливудски инспекториХоливудски инспекториХоливудски инспекториХоливудски инспекториХоливудски инспекториХоливудски инспекториХоливудски инспектори

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џек Хантер и рајската sвезда (2009)

  петок
  image
  Џек Хантер добива информација дека "Небесната sвезда" е можеби во Турција. Најдобрата трага му е Амен Антаки, продавач на стари предмети, чиј син, Фауд, бил...
 • Викингшка пустоловина (2015)

  петок
  image
  У фантастичној причи препуној акције, дечака скромног порекла је отео клан неустрашивих нордијских ратника и одгајио га као једног од својих, да би се касније...
 • Гордоста на ветераните (2004)

  петок
  image
  Акциона звезда (Двејн Џонсон) бриљира у улози специјалца Криса који се враќа у свој мали рурални градиќ како би уживао у мирном животу и обновио породични посао....
 • Остин Пауерс: Шпионот кој ме легна (1999)

  петок
  image
  Британски тајни агент Остин Пауерс је на брачном путовању са Ванесом. Ванеса је андроид са задатком - убити Остина - али не успева и сама страда. Др Зло је поново...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.