СОДРЖИНА

Глорија е стилистка од Лос Анџелес која е принудена да работи за нарко-картел откако ѝ го киднапираат најдобриот пријател во Тихуана. Животот ѝ се наоѓа под уште поголема опасност откако офицерите на ДЕА ја убедуваат да стане двоен агент.
Во филмот “Мис Куршум“, Џина Родригез ја игра Глорија, млада жена која ја открива силата за којашто не знаела дека ја поседува кога нејзиниот најблизок пријател е киднапиран. Откако е вовлечена во опасниот свет на прекуграничниот криминал, Глорија започнува патешествие што ќе ја доведе до најекстремни искушенија и ќе ја принуди да се претвори во неверојатен херој.

Слики

Мис КуршумМис КуршумМис КуршумМис КуршумМис Куршум

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зрно утеха (2008)

  денес
  image
  Истрага го води Џејмс Бонд (Даниел Крег) на трагата на Доминик Грин (Метју Алмарик), светски познат бизнисмен за зелена технологија. Кога Грин помага во пуч во...
 • Вонземски напад: Битка за Лос Анџелес (2011)

  денес
  image
  Во „Битка: Лос Анџелес“, Земјата е нападната од непозната сила. Додека луѓето насекаде гледаат како големите светски градови паѓаат, Лос Анџелес е последното...
 • Крокодил и његов нилски коњ (1979)

  денес
  image
  Африка. Том "Нилски коњ" вози туристе и ловце у својем џипу по природи, показујуќи им афричке животиње у својеврсном сафарију. Меѓутим, његов роѓак Слим...
 • Логан (2017)

  денес
  image
  Во „Логан Хју Џекман ја репризира својата позната улога на Вулверин, во оваа моќна драматична приказна за жртвувањето и искупувањето. Годината е 2029. Мутантите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.