рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.84/10
(37 гласови)

СОДРЖИНА

Самсон, бившиот платеник и експерт за киднапирање, ќе биде ангажиран од страна на на мајсторот на боречки вештини Ендрју да му помогне да ја најде ќерката, грабната во Молдавија. Овие двајца борци нема да застанат пред ништо сѐ додека не ги казнат криминалците.

Слики

Шест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршумиШест куршуми

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шифра: Меркур (1998)

  image
  Брус Вилис е отфрлен ФБИ-агент кој треба да чува деветгодишно аутистично момче кое им станува цел на убијци откако пробива таен владин код.
 • Лака лова (2010)

  image
  Јуан Вестлунд је становник Стокхолма који живи двоструки живот. Ноќу илегално вози такси, како би успео да живи у богатом кварту Стокхолма и одржи илузију да је...
 • Колатерал (2004)

  image
  Една ноќ, таксистот Макс зема човек во сив костум наречен Винсент. Винсент му нуди на Макс голема сума пари да го вози на пет локации наоколу низ Лос Анџелес пред...
 • Шакал (1997)

  image
  Руски мафијаш прогласил отворен лов по повод убиството на братот во московски ноќен клуб. Го најмува шакалот, суров убиец кој никој никогаш не го видел, за да го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.