poster

Распалени пиштоли

Smokin' Aces (2006)

акција, комедија, криминалистички, драма, трилер | Обединетото Кралство, Франција, САД
Режисер: Joe Carnahan
FOX Movies | 28.12.22 | 23:30

рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 7.31/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

ФБИ агент трага за комичарем из Лас Вегаса који је решио да “откуца” мафију. Али, пре него што постане заштиќени сведок, комичар одлази у казина Лејк Тахо да се проведе по последњи пут у име “старих добрих времена”, не слутеќи да је тако навукао на врат гомилу убица који га прате...

Слики

Распалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштолиРаспалени пиштоли

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Чувај ми го грбот 2 (2021)

  image
  Најсмртоносниот чуден пар на светот - телохранителот Мајкл Брајс (Рајан Рејнолдс) и платениот убиец Дариус Кинкејд (Семјуел Л. Џексон) - повторно се враќаат со...
 • Delhi Belly (2011)

  image
  Three struggling room-mates unknowingly become potential prey of a ruthless gangster.
 • Неподносливата тежина на големиот талент (2022)

  image
  Николас Кејџ е шворц, па се согласува да се појави на роденденот на милијардер кој е неговиот најголем фан. Но Николас Кејџ, всушност е шпион и работи за ЦИА а...
 • Гринго (2018)

  image
  Бизнисмен у фармацеутској индустрији САД, Херолд Сојинка, ќе поќи на пословни пут у Мексико, где ќе се изненада наќи у ситуацији у којој ќе му посао и живот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.