СОДРЖИНА

Дан који ќе се памтити 11. септембра 2001. године је дан када су терористи напали Њујорк, а променио је многе животе. Меѓутим, нико не зна какве су се закулисне игре одвијале иза затворених врата националне сигурности САД-а. Одбор за Национална сигурност тако одлучи формирати нову организацију, коју мора објединити, Фредерицк МцКее (Том Скерритт), бивши адмирал. Ветеран националне безбедности Америке, такоѓе учествује у пројекту, али више није сигуран у исправност своје мисије. Тако се он наѓе у недоумици, јер у свом задатку да штити и брани САД, мора жртвовати скоро сва своја животна уверења.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одмаздници 2: Ерата на Ултрон (2015)

  петок
  image
  Кога Тони Старк и Брус Бенер се обидуваат да започнат една мировна програма наречена „Ултрон“, работите одат во многу лоша насока и најмоќните херои на Земјата...
 • УНИШТУВАЧ (2018)

  петок
  image
  Полициска детективка повторно се наоѓа со луѓето со кои одамна работела на тајна задача, за помеѓу нив конечно да дојде до помирување.
 • Чувај ми го грбот 2 (2021)

  петок
  image
  Најсмртоносниот чуден пар на светот - телохранителот Мајкл Брајс (Рајан Рејнолдс) и платениот убиец Дариус Кинкејд (Семјуел Л. Џексон) - повторно се враќаат со...
 • Почеток (2010)

  петок
  image
  Почитуваниот режисер, Кристофер Нолан („Темниот витез“) предводи меѓународна актерска екипа во филмот „Почеток“, оригинална научно-фантастична акција која нè води...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.