рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(9 гласови)

Содржина

За време на војната во Виетнам, американски специјалец е испратен да гони и да убие виетнамски војник. Се води борба човек на човек во бескрајните тунели во џунглата во Виетнам.

Слики

Тунелски cтаорциТунелски cтаорци

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.