СОДРЖИНА

Испраќаат американски војници во Сомалија. Треба да се задржат околу еден час, но тој се претвора во долга и ужасна ноќ на заточеништво во непријателскиот град...

Слики

Падот на црниот јастребПадот на црниот јастребПадот на црниот јастребПадот на црниот јастребПадот на црниот јастребПадот на црниот јастребMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Пламениот дух (2019)

  денес
  image
  Жасте се шета по париските улици барајќи луѓе што само тој може да ги види. Еден ден, Агате го препознава. Таа припаѓа на неговиот претходен живот. Таа е жива, а...
 • Живот је масовна појава (1970)

  денес
  image
  Glavni likovi u filmu su dva prijatelja, Adio i Ostoja, koji maštaju o boljem životu i begu od monotonog života u inostranstvo. Ali pošto je u životu sve obratno,...
 • Зовите бабицу: Божићна (2015)

  денес
  image
  Neočekivano iznenađenje za ožalošćenu majku pomaže vratiti božićnu čaroliju, a Nonnatus je uzdrman do srži kada jedna od sestara nestane.
 • Изгубено дете (1998)

  денес
  image
  Рејчел Харисон е главна на тимот спасители, кои вложуваат големи напори да најдат едно изгубенод ете. Во исто време, таа се бори со отсустноста на сопствените...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.