poster

Поткажувач

Snitch (2013)

акција, драма, трилер | САД, Обединетите Арапски Емирати, Обединетото Кралство
Режисер: Ric Roman Waugh
CineStar TV2 | 26.10.22 | 19:05

рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 7.61/10
(51 глас)

СОДРЖИНА

Сопственикот на градежна фирма Џон Метјуз (Двејн Џонсон) дознава дека син му, со кого не живеат заедно, е уапсен за поседување дрога и, наместо на факултет, ќе заглави 10 години во затвор. Единствен начин да го спаси синот е да соработува со полицијата и да се уфрли како доушник во немилосрден нарко картел. Влезот во подземјето станува опасна авантура во која се потребни храброст и мудрост за да се преживее.

Слики

ПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувачПоткажувач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гринленд (2020)

  image
  Џон Герити, неговата оттуѓена жена и младиот син Нејтан патуваат до единственото место каде што има надеж за опстанок. Среде застрашувачките вести за градови низ...
 • Падот на Белата куќа (2013)

  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
 • Ашер (2018)

  image
  Ашер (Рон Перлман) е платен убиец кој поголем дел од животот поминал убивајќи луѓе по налог на Ави (Ричард Драјфус). Живее како осаменик, негови пријатели се...
 • Непомична Ллибертy (2002)

  image
  Либерти Валас је кључна играчица за фирму МцЦлоуд Индустриес, једну од најјачих произвоѓача оружја у Америци. Њен је супруг немилосрди директор, најбољи амерички...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.