рејтинг: 9.2/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

Слики

The Man with the Cannon

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Величенствените Амберсони (2002)

  image
  Разгаленото детиште, Џорџ Амберсон, е ужаснат кога неговата мајка, вдовица од неодамна, ја обновува врската со богатиот Јуџин Морган, кого го оставила неколку...
 • Важније од живота (1956)

  image
  Драма. Након што се учитељ Ед Аверy онесвијестио и завршио у болници, лијечници му дијагностицирају смртоносну артеријску болест и кажу му да има још неколико...
 • Ирон Исланд (2005)

  image
  Some poor people in the Southern coasts of Iran do not have any place to live, and thus, they reside on an old, abandoned ship in the sea. Captain Nemat, their...
 • The Old Shell (1980)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.