СОДРЖИНА

Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач и братот го насочуваат по патот на подземинот свет на боречки клубови. Бидејќи целиот живот го минал на улица, Вил е роден борец и е апсолутно најдобар, но неговите фантазии за нормален живот ќе пропаднат кога ќе ја открие темната страна на натпреварите, како на улица, така и дома. Ова е приказна за љубов и предавство.

Слики

Крал на борците

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Колумбијана (2011)

  image
  Зои Салдана игра млада жена која станува платен убиец откако го гледа убиството на своите родители како дете. Таа се фокусира на својата главна цел, да го улови...
 • Ќoр-coкак (2016)

  image
  Картер е проблематичен ветеран, кој ќе добие шанса да се искупи бранејќи една млада девојка од убиец (Лоренс Фишборн). Во пушката има само еден куршум, а...
 • ЦРНА ВОДА (2018)

  image
  Таен оперативец се буди и сфаќа дека ЦИА ја испратила неговата подморница на непозната локација.
 • Вирус (2012)

  image
  Меѓународниот агент, Џон, има опасна задача да испрати научник-криминалец во друга земја, но го предава Шон, еден од неговите најблиски соработници, кој му пука...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.