рејтинг: 4.0/10
Оценка на корисникот: 4/10
(3 гласови)

Содржина

Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач и братот го насочуваат по патот на подземинот свет на боречки клубови. Бидејќи целиот живот го минал на улица, Вил е роден борец и е апсолутно најдобар, но неговите фантазии за нормален живот ќе пропаднат кога ќе ја открие темната страна на натпреварите, како на улица, така и дома. Ова е приказна за љубов и предавство.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • 7500 (2019)

  image
  Смирениот американски копилот Тобајас Елис се мачи да ги спаси животите на патниците и екипажот откако група терористи, вклучувајќи го 18-годишниот Ведат, упаѓа...
 • Слатка Вирџинија (2017)

  image
  Скитник и поранешен јавач на родео создаваат пријателство во мал град на Алјаска, кој закрепнува од дивјачки чин на безумно насилство. Со тек на време, нивната...
 • Човекот на претседателот 2 (2002)

  image
  Антитерористички експерт е назначен од Претседателот да му влезе во трага на терорист за која се сомнева дека планира да детонира нуклеарен направа во САД.
 • Honest thief (2020)

  image
  Озлогласен крадец, се пријавува самиот во полиција за да може конечно да води чесен живот. Но, работите не одат според планот, двајца агенти од ФБИ го измамуваат.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.