СОДРЖИНА

Во „Логан Хју Џекман ја репризира својата позната улога на Вулверин, во оваа моќна драматична приказна за жртвувањето и искупувањето. Годината е 2029. Мутантите се речиси исчезнати. Логан ги минува деновите во криење на едно далечно место во близина на границата со Мексико, работејќи како шофер. Негови придружници се отпадникот Калибан и болниот професор Икс. Но, обидите на Логан да се скрие од светот завршуваат кога се појавува една таинствена жена со итно барање Логан да одведе едно неверојатно младо девојче на безбедно. Наскоро Логан мора да се соочи со мрачните сили и со еден негативец од неговото минато, па изморениот воин ќе тргне на пат да ја исполни својата судбина.

Слики

ЛоганЛоганЛоганЛоганЛоганЛоганЛоганЛоганЛоган

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар (2009)

  денес
  image
  Кога банда организирани крадци ќе преземе трговски центар, добродушниот чувар треба да ги спаси сите.
 • Ент-мен (2015)

  денес
  image
  Вооружен со суперкостум кој има неверојатна можност да го смали но и да му ја зголеми силата, крадецот Скот Ланг мора да му помогне на својот ментор д-р Хенк Пим...
 • Хари Потер и полукрвниот принц (2009)

  денес
  image
  Додека Смртојадите, охрабрени од враќањето на Лорд Валдеморт пустошат во светот на нормалните и светот на волшебниците, Хари се сомнева дека постои нова опасност...
 • Меѓународна завера (2009)

  денес
  image
  Агент на Интерпол (Овен) се обидува да разоткрие висока финансиска институција во меѓународен круг на тргување со оружје. Во „Меѓународна завера“, возбудлив...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.