СОДРЖИНА

Во иднина, кога времето буквално значи пари, а стареењето запира на 25 години, преживувањето е можно само преку заработка, крадење или наследување на повеќе време.
Секоја секунда е битна во овој сексапилен акционен трилер, полн со стил, во кој улогите ги играат Џастин Тимберлејк и Аманда Сејфрид. Во иднина, кога времето буквално значи пари, а стареењето запира на 25 години, единствениот начин за преживување е само преку заработка, крадење или наследување на повеќе време. Но, кога еден сиромав маж од работничката класа (Тимберлејк) е лажно обвинет за убиство, тој се здружува со една убава наследничка (Сејфрид) и мора да пронајде начин да го собори корумпираниот систем пред да истече нивниот животен часовник!

Слики

New RegencyСо времеNew RegencyFoto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.Foto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.Foto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.New RegencyFoto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.Foto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.Foto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.Foto: RTL / © 2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.Со времеNew RegencyСо времеСо времеСо времеСо времеСо времеСо време

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Меморија (2017)

  вторник
  image
  Големиот Весли Снајпс ја толкува улогата во ова СФ остварување. Петмина пријатели заминуваат на одмор во куќичка покрај езерото, каде очекуваат само добра забава....
 • Претња метеора (2010)

  вторник
  image
  Огроман метеор улажи у орбиту Земље и прави пустош. Једна породица има само један циљ - да преживи.
 • Клуб на смртта (2020)

  вторник
  image
  Полицијата открива елитен боречки клуб со седум подземни нивоа, исполнети со мртви тела на безбројни борци. Само еден човек е оставен жив. Специјалната единица...
 • Непобедиви 3: Искуплување (2010)

  среда
  image
  Руски затвореник, Бојка, со тешка повреда на коленото, која ја претрпе на крајот од „Непобедливи 2“, веќе не е затвореникот од кого се плашат сите. Толку...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.