СОДРЖИНА

Агентите на ФБИ (БРУС ВИЛИС и РАДА МИЧЕЛ) го истражуваат мистериозното убиство на еден студент, поврзано со човекот кој помогнал да се создаде високо-технолошкиот феномен кој им овозможува на луѓето да си купат совршена роботска верзија од себе - пристојни, згодни машини кои далечински се управуваат и, на крај, ги вршат улогите во секојдневието – овозможувајќи им на луѓето индиректно да живеат во удобноста безбедноста на своите домови. Убиството поттикнува потрага по одговори: во свет на маски, кој е вистински и кому може да му се верува?

Слики

СурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогатиСурогати

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шерлок Холмс (2009)

  сабота
  image
  Познатиот детектив на Сер Артур Конан Дојл, добива нов лик во адаптацијата на стрипот на Лајонел Виграм, од сценаристот/режисерот Гај Ричи, каде играат Роберт...
 • Транспортер: Наслеѓе (2015)

  сабота
  image
  У круговима криминалног поsемља Француске ривијере познат као најбољи возач чије услуге новац може да купи, Френк Мартин (Ед Скреин) гарантује доставу сваког...
 • Wickie auf großer Fahrt (2011)

  сабота
  image
  Viking village Flake's chief Halvar orders clever, tiny son Wickie to rob a knights convoy. The warriors have to take over but fail to see Wicki being abducted...
 • Стрелец (2021)

  сабота
  image
  Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.