СОДРЖИНА

Штрковите носат бебиња... барем така беше порано. Сега испорачуваат пакети за еден глобален малопродажен гигант на интернет. Но, кога се појавува една нарачка за бебе, Јуниор, најдобриот штрк-курир, мора да ја исполни.
Штрковите носат бебиња... барем така беше порано. Сега испорачуваат пакети за глобалниот интернет гигант „Корнстор.ком.“ Најдобриот штрк-курир, Јуниор, тукушто ќе биде унапреден, но случајно ја активира машината за правење бебиња, по што излегува едно прекрасно девојче. Во обид да го испорача бебето пред да почне шефот да му попува, Јуниор и неговиот пријател Тулип, единствениот човек меѓу штрковите, се обидуваат да ја направат првата испорака на бебе, по што штрковите би можеле да си ја вратат нивната единствена вистинска мисија во светот.

Слики

ШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтрковиШтркови

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Малиот Стјуарт 2 (2002)

  image
  Стјуарт го спасува канаринецот Маргало од еден сокол. Тој се преселува во неговото семејство што не му се допаѓа на кучето Сноубел. Еден ден, Маргало исчезнува,...
 • Штрумфови (2011)

  image
  Кога злобниот волшебник Гаргамел ги брка малите сини Штрумфови надвор од нивното село, тие се селат од волшебниот свет во Њујорк. Сега, Штрумфовите мора да најдат...
 • Бејб: Прасе во градот (1998)

  image
  Иако је Бејб победио на такмичењу, Артур не жели да зараѓује на његовом таленту. Сада је његова фирма пред банкротом и Артурова супруга ќе морати да брине о Бејбу...
 • Преко Ограде (2006)

  image
  Дошло је пролеќе, а Верн и његови шумски пријатељи се буде из дугог зимског сна и откривају да је велика зелена жива ограда никла посред њиховог некада природног...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.