СОДРЖИНА

Сето тоа почнува... со избор. Во третото поглавје на феноменалната серија на Стефани Мејер, „Полноќ“,...
Бела Сван е опкружена со опасност кога во Сиетл се случува серија убиства и еден злобен вампир ја продолжува својата потрага по одмазда.Бела уште еднаш се наоѓа опкружена со опасност кога во Сиетл се случува серија мистериозни убиства и еден злобен вампир продолжува со својата потрага по одмазда. Низ сето тоа, таа е присилена да избере помеѓу нејзината љубов за Едвард и нејзиното пријателство со Џејкоб – знаејќи дека нејзината одлука има потенцијал да ја разгори борбата помеѓу вампирот и еден врколак. Како што надоаѓа нејзиното дипломирање, Бела се соочува со најбитната одлука од нејзиниот живот.

Слики

Самрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: ПомрачувањеСамрачна сага: Помрачување

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Самрак: Зазорување 1 (2011)

  image
  Во долго очекуваното четврто продолжение на „Самрак“, бракот, медениот месец и бурното раѓање на дете носат непредвидлив и шокантен развој за Бела (Кристен...
 • Снежана и ловецот (2012)

  image
  Од продуцентот на „Алиса во Земјата на чудата пристигнува нова визија што ја претвора легендарната приказна во акционо-авантуристички епски филм. Злобната кралица...
 • Сумрак сага Праскозорје 2.део (2012)

  image
  Последњи наставак Сумрак саге расветлиќе највеќе мистерије ове изузетно романтичне приче која је очарала милионе. Бела је постала мајка и вампирица, а Едвард се...
 • Се викам Кан (2010)

  image
  Ризван Кан е Муслиман од Индија. Тој се преселува во Сан Франциско и живее со својот брат и со својата снаа. Ризван кој има Аспергеров Синдром, се вљубува во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.