рејтинг: 3.6/10
Оценка на корисникот: 3/10

Содржина

Се случува катастрофа ден пред разводот на Емили и Џејкоб. Нивниот син паѓа во бунар додека си игра. Џејкоб мора да се справи со оваа сигуација, но истовремено мора да се справи и со Мајк кој отсекогаш бил вљубен во Емили, додека заедно се обидуваат да го спасат Тоби. Времето и трагедијата се како темпирани бомби, и покрај несогласувањата меѓу Џејкоб и Мајк, мистеријата за бунарот и тунелот стар повеќе од 100 години им противречат на сите логични објаснувања.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ван домета (2004)

  image
  Били Реј Ленсинг је бивши специјални агент који се повукао из службе и сада живи у својој куќи у природи. Ленсинг се путем писама спријатељио са Иреном,...
 • Борновиот идентитет (2002)

  image
  Прича почиње спасавањем дављеника кога проналазе италијански рибари. Скоро мртав и са знацима амнезије, он у леѓима носи метке, а испод коже на бедру скривен је...
 • Неизбежно (2012)

  image
  Едно попладне, на еден типичен работен ден во Канада, Адиб се соочува со страшна вест: Неговата најстара ќерка, Муна, исчезнала во Дамаск. Затоа Адиб, кој 20...
 • Длабок удар (1998)

  image
  Се открива дека комета може да се судри со Земјата. Човечкиот род почнува се подготвува за најлошото пред претстојниот суден ден.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.