poster

Стрелец

The Marksman (2021)

Режисер: Robert Lorenz

Каде да се погледне
Во кината од 28.1.21
Cineplexx
рејтинг: 5.9/10

СОДРЖИНА

Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Покемон: Детективот Пикачу (2019)

  денес
  image
  Приказната почнува кога детективот Хари Гудман мистериозно исчезнува, побудувајќи го синот Тим да открие што се случило. Како помошник во истрагата се јавува...
 • Крв и кост (2009)

  денес
  image
  Филм о борилачким вештинама, који прича о скитници који постаје заробљен у свету криминалних борби. У мрачним уличицама Лос Анђелеса, живот је јефтин, а...
 • Двоструки обруч (1963)

  денес
  image
  У јесен 1941., група илегалаца спашава из логора ухапшене комунисте Тому и Павла. Илегалац Петар треба их пребацити до партизанских јединица, али их путем...
 • Ограбен крадец (2006)

  денес
  image
  Само една работа го плаши слабиот порочен коцкар Фонг (Џеки Чен), повеќе од должниците што се подготвени во секое време да зачукаат на неговите врати...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.