СОДРЖИНА

Во Трансилванија, во 19 век, ловецот на чудовишта Абрахам Ван Хелсинг, го лови бесмртниот гроф Дракула и други зли сили и при тоа му помага Ана Валериус.

Слики

NBCUNBCUNBCUNBCU

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Тивкиот отров (2009)

  денес
  image
  Длабоко во џунглите на еден оддалечен остров се развила нов мутиран вид на змија. Д-р Андреа Свенсон и нејзиниот помошник, истражителот Џејк, проучуваат видови во...
 • Интервјуто (2014)

  денес
  image
  Во акционата комедија „Интервјуто, Дејв Скајларк (Џејмс Франко) и неговиот продуцент Арон Рапопорт (Сет Роуген) го прават популарното таблоидно ТВ шоу, „Вечер со...
 • Хелбој (2004)

  денес
  image
  Во последните денови на Втората светска војна, Нацистите се обидуваат да користат црна магија за својата пропадната кауза. Сојузниците го заземаат кампот каде се...
 • Десперадо (1995)

  денес
  image
  Hladnokrvni revolveraš putuje od grada do grada ubijajući narko dilere koji su na bilo koji način umešani u ubistvo njegove voljene Domino.... Nimalo dosadan film...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.